SCHŮZKY RODIČŮ

Ve čtvrtek 1.3. 2018 v 16:00 hodin proběhne SCHŮZKA PRO RODIČE PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ VE SPOLUPRÁCI S VEDENÍM ZŠ ŠENOV (ve třídě vrabčáci na MŠ Lipová)PRO OBĚ MATEŘSKÉ ŠKOLKY.
Rodiče se zde dozví vše potřebné k zápisu do ZŠ a jiné užitečné informace k předškolním dětem. Těšíme se na vaši účast.

13.2.2018 se v 16,00 hod. uskuteční schůzka rodičů ohledně LYŽOVÁNÍ SE SLUNÍČKEM ve třídě Vrabčáků.

Během měsíce října proběhnou v různé dny TŘÍDNÍ SCHŮZKY v jednotlivých odděleních, prosíme sledujte plakáty v šatnách dětí nebo na vchodových dveřích.

Schůzka pro všechny rodiče MŠ Lipová i Lapačka proběhne v pondělí 4.9.2017 v 16:00 v restauraci Horakůvka.
BUDOU DŮLEŽITÉ INFORMACE, PROSÍM O ÚČAST VŠECH, POKUD TO BUDE MOŽNÉ, TAK BEZ DĚTÍ  (abychom se slyšeli :o) Budeme se na Vás těšit.