MŠ Lapačka‎ > ‎

REKONSTRUKCE NA MŠ LAPAČKA

Aktuality k rekonstrukci:

Momentálně probíhají práce na nebytových prostorech MŠ. Provoz MŠ není omezen, pouze částečně je ohrazen prostor kolem budovy. Prosím o dodržování bezpečnosti při pohybu u stavby.

REKONSTRUKCE  MŠ LAPAČKA:

I.
NA MŠ LAPAČKA ZAČÍNAJÍ PRÁCE NA REKONSTRUKCI. LETOŠNÍ ŠKOLNÍ ROK BUDOU PRÁCE MIMO TŘÍDY A PROSTORY, KDE SE POHYBUJÍ DĚTI. I PŘESTO VÁS PROSÍME O  TRPĚLIVOST A PŘEDEVŠÍM DODRŽOVÁNÍ BEZPEČNOSTI.

II.
NEVSTUPUJTE PROSÍM NA STAVENIŠTĚ. BUDE ZDE ZÁKAZ VSTUPU VŠEM NEPOVOLANÝM OSOBÁM (tyto prostory budou oploceny a ohraničeny) A DBEJTE PROSÍM NA BEZPEČÍ SVÝCH DĚTÍ .

III.

PŘÍŠTÍ ŠKOLNÍ ROK PROBĚHNE DRUHÁ ETAPA REKONSTRUKCE, KTERÁ SE DOTKNE PROVOZU MŠ. INFORMACE K REKONSTRUKCI BUDEME
PROBÍRAT NA SCHŮZCE S RODIČI, KTERÁ PROBĚHNE 5.9.2017 V 16:00 HODIN NA MŠ LAPAČKA.

Předem děkuji vám všem za trpělivost a věřím, že odměnou nám bude pěkná školka s novým kabátem a lepší podmínky pro vzdělávání vašich dětí.        M. Michálková