MŠ Lapačka‎ > ‎

Aktuality

SCHŮZKA PRO VŠECHNY RODIČE MŠ LAPAČKA PROBĚHNE V ÚTERÝ 5.9.2017 V 16:00 V MŠ LAPAČKA. BUDOU DŮLEŽITÉ INFORMACE, PROSÍM O ÚČAST VŠECH, POKUD TO BUDE MOŽNÉ, TAK BEZ DĚTÍ  (ABYCHOM SE SLYŠELI :-)
Budeme se na Vás těšit.

REKONSTRUKCE V MŠ LAPAČKA:

I.
NA MŠ LAPAČKA ZAČÍNAJÍ PRÁCE NA REKONSTRUKCI. LETOŠNÍ ŠKOLNÍ ROK BUDOU PRÁCE MIMO TŘÍDY A PROSTORY, KDE SE POHYBUJÍ DĚTI. I PŘESTO VÁS PROSÍME O  TRPĚLIVOST A PŘEDEVŠÍM DODRŽOVÁNÍ BEZPEČNOSTI.

II.
NEVSTUPUJTE PROSÍM NA STAVENIŠTĚ. BUDE ZDE ZÁKAZ VSTUPU VŠEM NEPOVOLANÝM OSOBÁM (tyto prostory budou oploceny a ohraničeny) A DBEJTE PROSÍM NA BEZPEČÍ SVÝCH DĚTÍ .

III.

PŘÍŠTÍ ŠKOLNÍ ROK PROBĚHNE DRUHÁ ETAPA REKONSTRUKCE, KTERÁ SE DOTKNE PROVOZU MŠ. INFORMACE K REKONSTRUKCI BUDEME
PROBÍRAT NA SCHŮZCE S RODIČI, KTERÁ PROBĚHNE 5.9.2017 V 16:00 HODIN NA MŠ LAPAČKA.

Předem děkuji vám všem za trpělivost a věřím, že odměnou nám bude pěkná školka s novým kabátem a lepší podmínky pro vzdělávání vašich dětí.        M. Michálková

1. Vždy v pondělí AJ s Mgr.Naděždou Mackovou, placené
 2. Zájmové aktivity (
zdravotní, keramika, botanický, předškolák)

Zájmové aktivity se střídají a střídají se i děti, které si pedagog ze tříd vyzvedává podle aktuální situace.
Aktivity začnou probíhat od října.

3. Placené kroužky
        - do placených kroužků se děti zapisují a to na seznamy, které budou připraveny na modrém stolečku.

a) Zumba
          b) Vědecké pokusy